Martynas Staškus

Dirigentas Martynas Staškus – Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro dirigentas, Lietuvos Nacionalinės M. K. Čiurlionio meno mokyklos simfoninio orkestro meno vadovas, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos lektorius, tarptautinių konkursų laureatas.

Per dešimtį kūrybinės veiklos Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre metų M. Staškus dirigavo daugiau kaip 40 operų ir baletų, parengė pasaulinių premjerų.

1993 m. M. Staškus įkūrė kamerinį chorą Salutaris. Vadovaudamas šiam chorui M. Staškus dalyvavo ir pelnė laimėjimus tarptautiniuose chorų konkursuose.

Dirigentas koncertavo su tokiais Lietuvos ir pasaulinio garso atlikėjais, kaip V. Urmana, I. Milkevičiūtė, S. Stonytė, V. Noreika, E. Špokaitė, N. Juška, I. Mukhamedovas, Y. Yebra, B. Maisuradze, E. Rubin, P. Geniušu, L. Geniušu, K. Broya, A. Paley, G. Kremeris ir kt. M. Staškus dirigavo daugeliui Lietuvos ir užsienio kameriniams ir simfoniniams orkestrams. Per metus sudiriguoja per 80 koncertų ir spektaklių.

M. Staškus dalyvavo tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir įvairiuose muzikiniuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje.

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s