Augustė Petkūnaitė

Augustė PetkūnaitėAugustė gimė 1998 07 05 Klaipėdoje. Nuo mažumės domėjosi muzika, o kadangi namie buvo pianinas, tai jo garsai buvo girdimi nuo kūdikystės. Gyvenau visai netoli muzikos mokyklos, todėl dažnai vaikščiodama girdėdavau muzikos garsus, sklindančius pro mokyklos langus. Sulaukusi šešerių, Augustė kartu su dvyne sese Ieva labai norėjo lankyti būtent Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklą pas mokytoją Viliją Revutienę.

Nuo trečios klasės Augustė pradėjo dalyvauti konkursuose. Nuo tada ji ir pajuto begalinį džiaugsmą koncertuoti ir mėgautis atliekama muzika.

Ji daugelį kartų pelnė laureatės vardą  įvairiuose tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Latvijoje, Italijoje, 2012 metais buvo apdovanota „Lietuvos Maximalistų“ stipendija.

Augustė didžiuojasi visais savo pasiekimais ir laimėjimais , bet labiausiai džiaugiasi, kad turėjo galimybę koncertuoti kartu su Klaipėdos kameriniu bei simfoniniu orkestrais duetu su sese Ieva. Jos manymu, koncertuoti kartu su kameriniu ar simfoniniu orkestru yra kiekvieno muzikanto svajonė.

Ateityje Augustė kartu su sese svajoja  tapti koncertuojančiu fortepijoniniu duetu. „Mums patinka koncertuoti, savo grojimu pradžiuginti klausytojus,“ – sako Ieva ir Augustė.

Reklama
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s