Ekaterina Starodubrovskaya

Ekaterina STARODUBROVSKAYA

Ekaterina STARODUBROVSKAYA

Ekaterina Starodubrovskaya gimė Maskvoje, muzikų šeimoje. Nuo 7 metų amžiaus jau pasirodydavo profesinalaus Vaikų operos teatro scenoje.

1993 m. su pagyrimu baigė vokalo klasę pas Didžiojo teatro solistę Natalie Shpiller  Rusijos Gnesinų muzikos akademijoje. Kamerinio dainavimo mokėsi profesorės Ninos Delitsievos klasėje. 1998 m. Jekaterina baigė doktorantūros studijas Rusijos  Gnesinų muzikos akademijoje Zaros Doluhanovos klasėje.

Ekaterina aktyviai koncertuoja Rusijoje,  kaip ir už jos ribų. Jos repertuaras įvairus – nuo senosios 16-17 amžiaus muzikos 16-17 iki šiuolaikinių kompozitorių kūrinių. Bendradarbiaudama su šių dienų kompozitoriais yra pristačiusi ne vieną premjerinį kūrinį. Daugelis šių premjerų buvo užfiksuotos Rusijos radijo ir televizijos. Maskvos televizija taip pat yra sukūrusi muzikinį filmą apie Ekateriną, pavadintą “Verklärung“.

Su didžiuliu pasisekimu yra koncertavusi Rusijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Suomijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje bei Lenkijoje. Ekaterina yra kviečiama pasirodyti daugelio Rusijos ir užsienio festivalių lankytojams. 2000 m. Jekaterinos ir Aleksėjaus  duetas buvo surengę koncertų ciklą “ 21-ojo amžiaus muzikai“ operos teatre “Tsaritsino“ (Maskva).

Reklama
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s