Gabija Gudžiūnaitė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gabija Gudžiūnaitė

Gabija Gudžiūnaitė mokosi Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykloje ir „Ąžuolyno“ gimnazijoje 9 klasėje. Skambinti pianinu ji pradėjo nuo šešerių metų Stasio Šimkaus konservatorijos vaikų muzikos studijoje pas mokytoją Virginiją Ruzgienę. Nuo trečios klasės pradėjo lankyti Juozo Karoso muzikos mokyklą, kur mokosi pas mokytoją metodininkę Virginiją Dubinskienę.

Gabija yra daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė. Už kūrybinius pasiekimus ir Klaipėdos miesto garsinimą buvo apdovanota iš Klaipėdos miesto merų Rimanto Taraškevičiaus ir  Vytauto Grubliausko bei LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio padėkos raštais.

Moksleivė muzikuoja ir kamerinio ansamblio sudėtyje. 2012 – 2014 m. ji grojo kartu su violončelininkėmis Julija Timonina ir Austėja Rimkute (mokytoja metodininkė Svetlana Silčenko). Trio keletą kartų koncertavo Vilniaus Rotušėje, taip pat įvairiuose Klaipėdos miesto renginiuose, sėkmingai dalyvavo konkursuose.

Produktyvūs Gabijai buvo ir šie 2016 metai – moksleivė Klaipėdos Koncertų salėje sausio mėnesį muzikavo su violončelininku Mindaugu Bačkumi festivalio „ Muzika kviečia kiekvieną“ koncerte, o balandžio mėnesį su Klaipėdos kameriniu orkestru (vadovas Mindaugas Bačkus) – koncerte „Jaunasis Čiurlionis“. Gabija taip pat paruošė programą bei sėkmingai dalyvavo konkurse su fleitininke Gintare Valionyte (mokytoja Lina Lisauskaitė), taip pat dainuoja ansamblyje „Amatus Choralis“ (mokytoja metodininkė Ina Zagvozdina).

PASIEKIMAI

2010 m.  Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso laureatė.

2010 m.  Tarptautinio pianistų, stygininkų ir pučiamųjų instrumentalistų konkurso – festivalio „XXI a. menas Klaipėdoje“ 1 vietos laureatė.

2011 m.  IV Respublikinio jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos festivalio-konkurso „Šypsenėlė“ diplomantė.

2011 m.  III tarptautinio jaunųjų muzikantų konkurso „Olimpo musicale“ diplomantė.

2012 m.  Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso diplomantė.

2012 m.  IV tarptautinio jaunųjų pianistų konkurso „Baltijos gintarėliai“ diplomantė.

2013 m.  V Respublikinio jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos festivalio-konkurso „Šypsenėlė“ diplomantė.

2013 m.  V tarptautinio konkurso „Gradus ad Parnassum“ diplomantė.

2013 m.  Trio su violončelininkėmis Austėja Rimkute ir Julija Timonina – IV Tarptautinio Jeronimo Kačinsko instrumentinių ansamblių konkurso 2 vietos laureatės.

2013 m.  Trio – II Tarptautinio Baltijos vaikų ir jaunimo kūrybos konkurso „Talentai be sienų“ Grand Prix laimėtojos.

2014 m.  Trio – Tarptautinio konkurso „XXI amžiaus menas ir švietimas“ 3 vietos laureatės.

2014 m.  Duetas su violončelininke Julija Timonina – VIII respublikinio muzikos ir meno mokyklų ansamblių festivalio- konkurso „Klasika ir džiazas“ 1 vietos laureatės.

2014 m. Duetas – III Respublikinio jaunųjų violončelininkų ir kamerinių ansamblių konkurso „Mano violončelė“, skirto Domui Svirskiui atminti, 1 vietos laureatės.

2014 m.  Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso laureatė ir specialaus prizo už geriausiai atliktą šiuolaikinį kūrinį laimėtoja.

2015 m.  VI Respublikinio jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos festivalio-konkurso „Šypsenėlė“ laureatė.

2015 m . II Tarptautinio konkurso – festivalio „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“ 1 vietos laureatė ir spec. prizo už geriausiai atliktą M. K. Oginskio kūrinį laimėtoja.

2015 m.  Žemaitijos krašto jaunųjų pianistų festivalio – konkurso „Lietuviškos muzikos labirintais“ laureatė ir spec. prizą už geriausiai atliktą šiuolaikinį lietuvių kompozitoriaus kūrinį laimėtoja.

2016 m.  Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso laureatė.

2016 m.  Duetas su fleitininke Gintare Valionyte – Lietuvos muzikos ir meno mokyklų ansamblių festivalio – konkurso „Klasika ir džiazas“ 2 vietos laureatės.

2016 m.  VI tarptautinio konkurso „Gradus ad Parnassum“ 2 vietos laureatė.