Gabrielė Sutkutė

Gabrielė SutkutėGabrielė Sutkutė gimė 1997 m. liepos 9 dieną. Mokytis muzikos ji pradėjo būdama septynerių metų Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje mokytojos R. Kigienės klasėje, o vėliau – mokytojos L. Vasnevskajos klasėje.

Nuo 2009 m. Gabrielė mokosi Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje. Jos pedagogė – mokytoja ekspertė Birutė Kumpikienė.

Gabrielė yra dalyvavusi trijuose nacionaliniuose ir aštuoniolikoje tarptautinių konkursų ( Italijoje, Lenkijoje, Škotijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Maltoje). Laimėta net dvylika pirmųjų premijų bei trys Grand Prix. Gabrielė ne kartą koncertavo Kauno Valstybinėje filharmonijoje su simfoniniu orkestru bei visoje eilėje Kauno ir kitų Lietuvos miestų koncertų salių.

Už laimėjimus tarptautiniuose konkursuose Gabrielė Sutkutė net keturis kartus buvo apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės padėkos raštais, Premjero bei specialiaisiais rėmėjų prizais. Penkis metus Gabrielei buvo skirta R. F. Tuck fondo parama, o 2010 ir 2015 metais – „Lietuvos Maximalisto“ stipendija.

Gabrielė tobulinosi ne tik garsių Lietuvos profesorių: prof. V. Vitaitės, prof. P. Geniušo, prof. Z. Ibelhaupto, bet ir užsienio profesorių: prof. V. Berman (Italija), prof. J. Havill (Didžioji Britanija), prof. A. Gavrilov (Rusija-Vokietija), D. Alexeev (Rusija), C. Grante (Italija) profesinio meistriškumo kursuose.

Reklama
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s