Ieva Petkūnaitė

Ieva PetkūnaitėIeva gimė 1998 07 05 Klaipėdoje. Nuo mažumės domėjosi muzika, o kadangi namie buvo pianinas, tai jo garsai buvo girdimi nuo kūdikystės. Gyvenau visai netoli muzikos mokyklos, todėl dažnai vaikščiodama girdėdavau muzikos garsus, sklindančius pro mokyklos langus. Sulaukusi šešerių, Ieva kartu su dvyne sese Auguste labai norėjo lankyti būtent Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklą pas mokytoją Viliją Revutienę.

Nuo trečios klasės Ieva pradėjo dalyvauti konkursuose. Nuo tada ji ir pajuto begalinį džiaugsmą koncertuoti ir mėgautis atliekama muzika.

Ieva daugelį kartų pelnė laureatės vardą įvairiuose tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Latvijoje, Italijoje,  2012 metais buvo apdovanota „Lietuvos Maximalistų“  stipendija.

Ji didžiuojasi visais savo pasiekimais ir laimėjimais , bet labiausiai džiaugiasi, kad turėjo galimybę koncertuoti kartu su Klaipėdos kameriniu bei simfoniniu orkestrais duetu su sese Auguste. Abiejų sesių manymu, koncertuoti kartu su kameriniu ar simfoniniu orkestru yra kiekvieno muzikanto svajonė.

Ateityje Ieva svajoja  tapti koncertuojančiu fortepijoniniu duetu kartu su Auguste. „Mam patinka koncertuoti, savo grojimu pradžiuginti klausytojus,“ – sako Ieva.

Reklama
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s